סימולטור VR תעסוקתי

סימולטור VR תעסוקתי

הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת לנו להתמודד עם אתגרים תעסוקתיים באופן יצירתי במיוחד, המדמה את המציאות בדיוק כמעט מושלם. הסימולטור הווירטואלי שלנו מעניק את האפשרות להתנסות במצבים שונים אשר קורים במהלך חיפוש העבודה ובמהלך העבודה עצמה, וכך להגיע לשלבים השונים עם הכנה מוקדמת. מיזם ה-VR של מקשיבים נט הינו כלי חדשני בעולם השיקום אשר מיועד לקדם העצמה אישית וחיזוק מיומנויות תעסוקתיות בקרב אוכלוסיות עם מוגבלויות שונות. משתתפי התוכנית ילמדו, יתרגלו וישפרו את הביצועים התעסוקתיים שלהם בצורה הדרגתית ומותאמת אישית תוך ניטור התוצאות ומתן פידבק על ידי המלווה התעסוקתי.

מה התוכנית כוללת:

התנסות בראיון עבודה.
התנסות בפגישה בין אישית עם עובדים נוספים בפינת הקפה
התנסות באינטראקציה מול המנהל - כגון ימי חופש והעלאה בשכר.
img_2.png
img_2.png

ייחודיות התוכנית

הסימולטור מציע חוויה וירטואלית ייחודית אשר מאפשרת לאוכלוסיות עם מוגבלויות להתמודד עם מצבים תעסוקתיים ספציפיים, ולהתאמן בהם בסביבה בטוחה ומבוקרת, כך שכשיגיע הרגע להתמודד עם הסיטואציות הללו בחיים האמיתיים, תהיה למשתתפים הכנה מוקדמת וביטחון שישפרו משמעותית את הסיכויים שלהם להצלחה.

למי התכנית מתאימה?

עולם העבודה מכיל אתגרים ומצבי לחץ שעד היום לא היה ניתן להתכונן אליהם באמצעים הקלאסיים. תוכנית Vocational Rehabilitation (VR) עד הבית, אשר נמשכת כחודשיים, מתאימה לאוכלוסיית זכאי סל שיקום, הנמצאת בעיצומה של תהליכי חקר תעסוקתי וזקוקה לשיפור ההתמודדות בסיטואציות של ראיון עבודה ובמצבי לחץ נוספים בעולם התעסוקה.

מה התוכנית כוללת:

אינטק ותיאום ציפיות
מפגשי תרגול בסימולטור התעסוקתי
אווטאר משני להתאמת הסימולטור לצרכי המשתמש
דוח ניתוח מסכם הכולל המלצה להמשך

תרשים הזרימה של התוכנית

שלב 1
קליטה והיכרות

אינטק מורחב עם והכנה לאיבחון המורחב

שלב 2
התנסות בטכנולוגית VR

השתמשו בטכנולוגיית מציאות מדומה כדי לתרגל מיומנויות ראיון, במטרה להפחית לחץ וחרדה מראיונות עבודה

שלב 3
סיכום והמלצות

דוח מסכם המציג המלצות אובייקטיביות וסובייקטיבית לשיפור יכולות ראיון עבודה

דילוג לתוכן